Bahçe Teli, bahçenizi, arsanızı ya da site bahçelerini emin bir şekilde sınırlayan makara sistemidir. çoğu kez galvanizli çelik tellerden oluşur ve bahçenin etrafına yerleştirilir. Bahçe telleri en önemli amacı asayiş esenlamaktır. Bahçenize giren çıkarken muayene etmeden geçmenin engellenmesi bile gayrı bir fakatçtır.

Bahçe teli tercih edilirken ilgi edilmesi müstelzim birkaç önemli bekçi vardır. Öncelikle malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Bahçenin boyutuna için selim telleri tercih eylemek bile ilgi edilmesi müstelzim bir kriterdir. Antrparantez bedii görünüm bile bölüm önünde bulundurulmalıdır. Bahçe telleri hassaten, hayvanların bahçeye girmesini dikilmek, bitkilere beis vermesini önlemek ve çocukların bahçenin çevresinde gezinmelerini dikilmek dâhilin bile kullanılabilir.

Bahçe Teli Seçenekleri

Fiyatları

Galvanizli Çelik Bahçe Teli

5-15 TL / metre

PVC Kaplı Bahçe Teli

10-25 TL / metre

Desenli Bahçe Teli

20-40 TL / metre

Bahçe Teli kurulumu az çok kolaydır. Öncelikle teller bostan boyunca uzanacak şekilde planlanmalıdır. Arkası sıra makara direkleri belli başlı aralıklarla zemine monte edilmelidir. Bu iş çok basit olmasa da birkaç şahıs birkaç saatte kurulumu tamamlayabilir. Bahçe telleri bakımı konusunda da az çok basittir. Bahçe boyunca uzanmış teller sadece vakit vakit muayene edilmelidir. şayet bir makara kırılırsa ya da hasar görürse bileğnöbettirilmelidir.

Bahçe Teli Seçer Nazarıitibar Edilmesi Gerekenler

Bir bostan, bir evin en yalabık kısmıdır. Bahçenizi çevreleyen bostan teli, bahçenizin tasavvurı dâhilin önemli bir detaydır. Bahçe teli, bahçenize hem bedii hem bile kollayıcı bir katman esenlar. Bahçe teli seçer ilgi edilmesi müstelzim bazı faktörler vardır. İlk olarak, https://www.telfence.com/ gibi bir web sitesinde bostan telleri için taharri bünyen. İnternet, bostan teli seçer en yeğin kaynaktır. Fakat, bostan teli seçer ilgi edilmesi müstelzim faktörler şunlardır: malzeme, nitelik, yükseklik, peklik.

Bahçe teli seçimi dâhilin kullanılan malzeme önemlidir. Malzeme ne denli kaliteliyse, teli o denli dayanıklı olacaktır. Çinko, PVC, çelik, tuzaküminyum kabilinden malzemeler bostan teli üretiminde kullanılan malzemeler arasındadır. Bahçe telinin rengi bile önemlidir. Bahçenizdeki bitki ve çdâhilek renklerine geçim esenlamalıdır. Antrparantez, bostan telinin yüksekliği bile bahçenizin umumi tasavvurıyla uyumlu olmalıdır.

  • Bahçe telinin dayanıklılığı da önemlidir. Alım koşullarına, sıcaklıklara, rutubet oranlarına dayanabilecek bir bostan telini seçmelisiniz.
  • Bahçe teli kurulumu bünyelması müstelzim bir nöbetlemdir. Kurulum uzmanlar tarafından bünyelmalıdır. Kurulum sırasında bostan telinin selim açıda ve selim yükseklikte kurulması gerekmektedir.

Bahçe teli sağlam bir malzemeden bünyelmış kabil, ancak bakımı bünyelmalıdır. Bahçe telinin necip ve emin kalması dâhilin muktezi denetlememların bünyelması gerekmektedir. Bahçe telinde meydana mevrut tahribatların hızlı bir şekilde onarılması gerekmektedir. Hizmet bünyelması, bostan telinin ömrünü uzatarak maddi açıdan tasarruf esenlar.

Malzeme

Renk

Yükseklik

Metanet

Çinko

Beyaz zehir

2.5m

Vasati

PVC

Kahverengi

2m

Koca

Çelik

Siyah

1.5m

Az

Bahçenizi süsleyen bostan telinin nitelik, yükseklik, malzeme ve peklik kabilinden faktörlere ilgi etmelisiniz. Bahçe telinin bakımı zamanında bünyelmalıdır. Unutmayın, bostan teliniz bahçenizi korumanın üstı sıra bir evin güvenilirliği denli önemlidir.

Çit Teli Nedir?

Çit teli, bostan, toprak, hayvan çitnağı yahut diğer alanların çevresini çevirmek dâhilin kullanılan bir yapı malzemesidir. Emniyetliği çıkarmak, destursuz methalleri önlemek yahut hayvanların ürediği düzı sınırlamak dâhilin çit telleri kullanılabilir.

Çit telleri, çeşitli malzemelerden bünyelabilecek çok yönlü bünyelardır. Bu telleri seçer kullanışlılığı, uzun ömürlülüğü ve malzemenin kalitesini bölüm önünde bulundurmak önemlidir. En iyisini seçmek dâhilin https://www.telfence.com/ adresinden medet tuzakınabilir.

Çit telleri, evcil hayvanlara yahut diğer hayvanlara beis vermeden bahçenizi yahut arazinizi korumaya yardımcı kabil. Fakat, çit tellerinin uzun süre yararlanmaı onların bakımını gerektirir. Çit tellerini korumanın birokkalı yolu vardır bu nedenle bu tellerin uzun ömürlü olmasını çıkarmak dâhilin bakımı boşlama edilmemelidir.

Çit Teli Seçer Nelere Nazarıitibar Edilmeli?

Çit teli bir bostan, toprak yahut insanların girmesine cevaz verilmeyen bir düzın sınırlarını belirlemek dâhilin kullanılan bir bariyer malzemesidir. Antrparantez özellikle hayvanların dâhil girmesini engelleyici bir özelliği vardır. Pekâlâ çit teli seçimi elbette bünyelır? İşte, çit teli seçer ilgi edilmesi müstelzim bazı unsurlar:

  • Kalite: Birinci sınıf çit telleri henüz uzun ömürlüdür ve henüz dayanıklıdır. İyi bir malzeme seçmek, ilerideki maliyetlerinizi azaltacaktır.
  • Destan: Çit teli boyu, çitinizin yüksekliğine bağlamlı olarak seçilmelidir. Bu boy, çiti istediğiniz şekilde yükseltmenize olanak esenlar.
  • Malzeme: Çit teli farklı malzemelerden bünyelabilir. Galvanizli çelik, tuzaküminyum ve vinil / PVC çit telleri en pıtrak kullanılan malzemelerdir. Galvanizli çelik, dayanıklıdır ve uzun seneler dayanabilir. Alüminyum, çelik denli dayanıklıdır ancak henüz hafiftir. Vinil / PVC malzemeleri ise henüz kolay ve tasavvur açısından henüz zariftir.

şayet çit teli seçer mafevkdaki faktörlere ilgi ederseniz, istediğiniz amaca yönlü bir ürünü seçebilirsiniz. İnternet üzerinden birokkalı çit teli satıcısı bulunuyor. https://www.telfence.com/sizin dâhilin en yönlü çit teli seçimi konusunda size yardımcı olmak dâhilin muktezi bütün detayları sunabilir.

panel çit
çit teli
bahçe teli
bahçe çiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir