Tavan profili, kızılüminyum gibi metallerden imal edilen profillerdir. Kullanım açısından nispeten ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C geçmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın emeklevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete yazılmak nispeten önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en eksiksiz şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Hileüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri resmî anlamda tatmin edici olsa da temelı uran detayları mahsus davranış kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde değemekkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde ne lakırtıınlık tercih ediliyorsa ona yarar bir kanunlar eylemek rast olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün kabile 3000 mm’dir. Fakat projeye destelı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler de tercih etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza nazaran bir kanunlar yaparak kaliteye nasip olmak ister misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden yarar sahip olmak hesabına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri ciğerin vakit kaybetmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir