Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman arz almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, tradisyonel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki gibi yanma işlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan kişiler sinein bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak sinein belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en muhteşem duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme tuzakışkanlıklarını takas etmek ve insanların elan az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets göndermek sinein tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayeste olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanımı sinein tasarlanmıştır. Alet, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu işlem, dumanün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara için elan az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak sinein belli yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanımı da yöresel yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün haydi haydi heets kullanımı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi diğer duman ürünleri gibi bağımlılık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda ikazlar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Temelı keyif örgütleri, Heets gibi duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve diğer keyif sorunlarına sebep olabileceğinden endişe etmektedirler. üste, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de atışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara için elan az zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler sinein tercih edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara için elan az zararlı evetğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanımı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına şayeste şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine şayeste şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir