Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün belde aldığından, sigaraya benzemekle beraberinde, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki üzere yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan zevat yürekin bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın buyurmak yürekin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en kocaman tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kırmızıışkanlıklarını tebdil etmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets yollamak yürekin ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşır olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets yararlanmaı yürekin mutasavvertır. Amortisör, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, tütünün yanması yerine, buharlaşması dolayısıyla açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara nazaran henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın buyurmak yürekin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da lokal yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere gayrı tütün ürünleri üzere tabilık gestaltcı olabileceği konusunda uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuşdolaşma. Temelı mizaç örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel hastalıkları ve gayrı mizaç problemlerine ne olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin gençler üzerindeki etkileri bile ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla beraberinde, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara nazaran henüz az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan zevat yürekin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara nazaran henüz az zararlı evetğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına yaraşır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve mizaç önerilerine yaraşır şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir