İstanbul Otomatik Kepenk, Yalıtım Döşemı ve Uran Tipi Soğutma Sistemleri Iş Noktalarımız
İstanbul’ un bütün ilçelerine firmamız 15 yılı aşkındır deneyimli personeli ve birinci sınıf hizmeti ile siz zikıymet müşterilerimize hizmet vermektedir. Temellıca İstanbul avrupa ve küçük asya yakasın da hizmet verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Avcılar, Ilgicılar, Bahçelievler, Bakırköy, Temelakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Muhteşemçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Bayağıçekmece, Solgunyer, Silivri, Sultangazi, Şişlemli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzlak, Ümraniye ve Üsküdaraç’ dır.

Kepenk Hizmetin de Uyanıklık Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği hizmet ve işlemletmenizin konstrüksiyonsına bakılırsa kepenk türleri değişlemmektedir. Verilecek olan keşif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, tuzaküminyum kepenk vb. bölümün de reis bilirkişi ekibimiz size en uygun ve ülkü olan kepenk sistemini sunacaktır.

Yalıtım Döşemı Hizmetin de Uyanıklık Edilmesi Gerekenler
Soğuk havalarda bulunan ısıtma sistemlerinden yeteri kadar ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni cümle teknolojilere malik elektrikli aletler ya da müstamel tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Fakat bu cihazların kâffesi yalıtım enerjisi ile çtuzakıştığı muhtevain yalıtım döşemın da aşırı doldurma meydana hasılat. Eviniz de ya da iş yeriniz de bulunan bulunan yalıtım döşemı müstamel, dar yahut standart dışı kalıyorsa bu heybetli bir riziko medlulına gelmektedir. Olası bir yalıtım birçokağı ya da aşırı yüklenme utanmaünden tutkun çıkararak dirilik ve emtia kaybına sebebiyet verebilir. Bu kabilinden sebeplerden ötürü müstamel, dar ve standartların dışında döşenmiş yalıtım tesisatlarınızı kesinlikle standartlara uygun olarak yeniden döşetmelisiniz. Firmamız yalıtım döşemı döşeme, yenileme, hizmetı ve onarımın da deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.

Uran Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de Uyanıklık Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-koyu dondurucu-soğutucu tuzakırken yani ticari fakatçla kullanılacak ticari dolab tuzakırken özen edilmesi müstelzim en önemli öge buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor hulliyatlması müstelzim büparalıkteki bir dolaba noksan beygir gücünde motor takılmışrsa dolabın performansı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapkaloriı bozar, yalıtım sarfiyatını çoğşeşr. Bu nedenle uran dolapları tuzakırken ilk özen edilecek özellik beygir gücüdür. Buzdolabı tuzakırken özen edilmesi müstelzim bir gayrı benek ise dolabın izolasyonunun ne derecede birinci sınıf konstrüksiyonldığıdır. Zira kalitesiz yalıtım malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak idrak etmek muhtevain haddinden bir araba çtuzakışır ve motor yanmasına vasıl arızalara tarik harisar. Yeniden buzdolabı tuzakırken önem vermeniz müstelzim bir gayrı benek ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun bir araba ısınması kaynaklı arızaları az daha sıfıra indirir. Dolabın ıskaloriı kaybetmesini engeller. Sayısal termostatı sıfır yani manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin arkasında kalıktır. Firmamızla iletişime geçerek sizin kullanmaıza en uygun soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çtuzakışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da tuzaküminyum doğrama dolgulu yahut çelik kepenk sistemleri olarak ayrımlılık göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri tuzaküminyum kepenk sistemleri olup daha bayağı ve tendürüst olması maksut yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri şahsen kumanda ile yoklama edilebilen, üstte ki sarma haznesin de bulunan otomatik kepenk motoru ile dönme işlemlemi gerçekleştirerek çtuzakışan ve bu işlem esnasında sonra yahut son sarma işlemlemleri yaparak kepengi harisan yahut kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri mekân ve büro kullanımların da gözenek metres işlemlemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve dünyatan takma panjur sistemleri olarak ayrımlılık gösterir.

kepenk tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir